APIE MUS

VVN yra vienas pagrindinių parduotuvių ir sandėlių įrangos gamintojų bei tiekėjų Baltijos ir Skandinavijos šalyse, turintis daugybę partnerių visoje Europoje. Nuolatos augame ir tobulėjame, stebime naujausias plėtros tendencijas ir inovacijas, gebame kūrybiškai dirbti besikeičiančioje ir šiuolaikinėje šių dienų visuomenėje.

Didžiuojamės daugiau kaip 10 metų patirtimi ir žiniomis, kurios sudarė mums galimybę sukurti stabilią ir konkurencingą įmonę. Mūsų specializacija – saugojimo, prekybinių patalpų ir parduotuvių įranga. Aukštą mūsų gamintos ir tiekiamos produkcijos kokybę užtikrina sertifikuotos gamyklos Latvijoje ir kitose Europos šalyse.

Klientams galime pasiūlyti tiek gatavą produkciją, tiek ir individualiai paruoštus projektus. Teikiame montavimo ir demontavimo paslaugas tiek pas mus įsigytai įrangai, tiek ir esančiajai pas klientą.

Kodėl reikia rinktis mus kaip savo bendradarbiavimo partnerį?
Ilgalaikė darbo patirtis yra garantija, jog savo klientams pasiūlysime įvairiausių žiniomis grindžiamų sprendimų. Gebame priimti techniškai palankiausius ir netikėčiausius sprendimus, nes kaip gamintojai esame nepaprastai lankstūs. Gamindami įrangą renkamės aukštos kokybės medžiagas iš sertifikuotų gamyklų Latvijoje ir Europoje. Darbams atlikti parinkome kvalifikuotų specialistų komandą. Tarptautinė mūsų veikla leidžia užtikrinti nuolatinį bei stabilų prekių srautą ir ypač greitą pristatymą.


APIE MUS