Saugi aplinka darbuotojams ir klientams

Kiekvieną dieną stengiamės teikti patikimą ir profesionalią pagalbą mažmenininkams, kad galėtume pasiūlyti geriausius sprendimus, kurie padėtų mūsų klientams efektyviai veikti ir augti ilgainiui.

Koronaviruso laikotarpiu kylant naujiems iššūkiams ir taisyklėms, siūlome sprendimus, kurie leis lengviau laikytis saugumo standartų, kad tiek darbuotojai, tiek klientai jaustųsi saugūs.

Skaidrūs akrilo stiklo kasos skydai pagerina tiek klientų, tiek parduotuvės darbuotojų saugumą ir patogumą. Skydai užtikrina saugų atstumą tarp kliento ir kasininko, suteikdami kasininkui izoliuotą, patogią ir saugią darbo vietą. Skydai gali būti montuojami ne tik prie kasų, bet ir kitose parduotuvės klientų aptarnavimo vietose, pavyzdžiui, prekių vitrinose, taip apribojant tiesioginius parduotuvės darbuotojų kontaktus su klientais.

Maksimaliam atsargiam saugumui užtikrinti sumontuoti priekiniai, šoniniai ir galiniai skydai, taip apribojant tiesioginius klientų ir darbuotojų kontaktus skenuojant prekes, priimant pirkinius ar su klientais lygiagrečiose kasose.

Skydai yra ir praktiški, ir gerai apgalvoti dizaino požiūriu bei atitinkantys aktualias komercinio interjero tendencijas.

Parduotuvės skydas 1
Parduotuvės skydas 2
Parduotuvės skydas 3


Dezinfekavimo priemonės laikiklis

Dezinfekavimo priemonės laikiklis

Lengvas ir greitas šių priedų montavimas leidžia juos įdėti bet kurioje parduotuvės vietoje.

Dezinfekcijos stotis

Dezinfekcijos stotis

Bekontaktė dezinfekcijos stotis su pirštinių laikikliu greitam ir efektyviam rankų dezinfekavimui. Ergonomiškas dizainas leidžia jį pastatyti bet kurioje vietoje ant bet kokio paviršiaus.09.05.2020