Ateitis nelaukia eilėje. Inovatyvūs sprendimai mažmeninėje prekyboje.

Klientų poreikiai ir norai eina su laiku. Šiandienos klientai vertina patogų, greitą ir saugų aptarnavimą. Siekdami tai užtikrinti, nuolat diegiame naujoves, kurios gerina paslaugų kokybę, renka svarbius duomenis apie klientų apsipirkimo įpročius bei optimizuoja parduotuvių veiklą, didindamas pajamas.

MOBILI PATIKROS

Mobilioji savitarnos kasa yra proveržio sprendimas, kuris efektyvina parduotuvės darbą, palengvina kasdienį apsipirkimą klientams. Klientas nelauk eilėje, apsipirkimas yra greitesnis ir efektyvesnis, greitas ir patogus atsiskaitymas. Rodykite savo klientams reklaminę informaciją LED ekrane, kol jie priims sprendimą dėl pirkimo.

Mobilioji savitarna 1
Mobilioji savitarna 2
Mobilioji savitarna 3
Mobilioji savitarna 4

Sužinoti daugiau

ATSARGIŲ IŠDAVIMO MAŠINA

Dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, pilna atsargų, intuityviai paprasta naudoti, labai efektyvu ir – svarbiausia – visiškai automatizuota: tai ateities mažmeninės prekybos vietos. automatizuotoms parduotuvėms, mes jas paverčiame pažangiais pardavimo automatais dideliu mastu.

Atsargų dozavimo modulis, integruotas su atskira parduotuve, montuojamas vitrinoje arba kaip atskiras įrenginys. Atsargų dozavimo mašinos siūlo:

  • 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nepriklausomai nuo parduotuvės darbo laiko,
  • talpa nuo 2 iki 4k gaminių vienetų,
  • vaistas nuo personalo trūkumo – personalas reikalingas tik atsargoms laikyti,
  • pasirinkto produkto peržiūra, kurią klientas atlieka prieš pirkdamas,
  • mašininis mokymasis – paklausos analizė realiuoju laiku ir atsargų modelio optimizavimas.
ATSARGIŲ IŠDAVIMO MAŠINA 1
ATSARGIŲ IŠDAVIMO MAŠINA 2

Sužinoti daugiau

PATIKRINIMO SKAIČIAI

Mokėjimo zona yra paskutinis kontakto tarp Kliento ir parduotuvės taškas. Tai paskutinė galimybė išpardavimams impulsų zonoje ir paskutinė galimybė sustiprinti modernų ir draugišką parduotuvės įvaizdį. Siekiant užtikrinti visišką Jūsų klientų patogumą, VVN pristato naują kasų kasų liniją, kuri palengvina eilių aptarnavimą ir pagreitina atsiskaitymą už pirkinius.

SAVITAS APTARNAVIMO GRYNAI 1
SAVITAS APTARNAVIMO GRYNAI 2
SAVITAS APTARNAVIMO GRYNAI 3
SAVITAS APTARNAVIMO GRYNAI 4

Sužinoti daugiau

IŠMANI LENTYNA – PUIKUS SPRENDIMAS MAŽMENINĖJE PREKYBAI

Išmaniosios lentynos renka ir analizuoja realaus laiko pardavimų duomenis, pvz.: kokiomis dienomis ar valandomis klientai perka prekę, kurioje parduotuvės vietoje, kokią įtaką pirkėjams turi skaitmeniniai ženklai, kokius prekės ženklus ar paketus pirkėjai renkasi.

Išmanioji lentyna suteikia precedento neturinčias analitines galimybes, kurios padės optimizuoti atsargų valdymą parduotuvėje. Mūsų išmaniosios lentynos ne tik informuoja apie atsargų lygį ir prekių pardavimą, bet, svarbiausia, suteikia daug naudingos informacijos, galinčios paremti verslo sprendimus.

Išmaniosios lentynos 1

Sužinoti daugiau

RODOMAS ŠVIEŽUMAS IR TRAŠUMAS

Kepyklų lentynų sprendimai. Duonos lentynos su mediniais elementais ir uždengtomis dėžėmis labai skiriasi nuo kitų parduotuvių lentynų sistemų. VVN duonos lentynos siūlo daugybę funkcijų ir pagerina jūsų kepinių pristatymą.

Duonos lentynos 1
Duonos lentynos 2

Sužinoti daugiau

DARŽOVŲ IR VAISIŲ EKRANAS – JŪSŲ PARDUOTUVĖS SKAITINIMO KORTELĖ

Įtikinama vaisių ir daržovių ekspozicija patraukia pirkėjų dėmesį, o tinkamas daiktų išdėstymas padeda lengviau rasti reikalingas prekes. Graži ir spalvinga, šiuolaikiško dizaino skyrius bei platus vaisių ir daržovių pasirinkimas skatina parduotuvės apyvartą, o sumani bakalėjos architektūra padeda parduotuvės personalui efektyviai apsirūpinti ir valyti.

vaisių ir daržovių ekranas 1
vaisių ir daržovių ekranas 2
vaisių ir daržovių ekranas 3
vaisių ir daržovių ekranas 4

Sužinoti daugiau


17.06.2020