Baldai viešojo administravimo ir savivaldybės institucijoms

SIA “Viss veikaliem un noliktavām” yra viena iš pirmaujančių baldų, įrangos ir prekybos įrangos prekybininkų Latvijoje. Įmonė turi daugiau nei 10 metų patirtį ir, nepaisant to, tobuliname paslaugų ir produktų asortimentą, siekdami suteikti klientams geriausią patirtį ir paslaugas.

Siūlome platų baldų ir įrangos viešojo administravimo ir savivaldybių institucijoms asortimentą - mobilias metalines lentynų sistemas, kartotekas, spintas su stumdomomis durimis, metalines dokumentų spintas, metalines dokumentų spintas, spintas ir spintų sistemas, spinteles daiktams susidėti, baldus bibliotekoms , metaliniai baldai sveikatos priežiūros organizavimui, baldai mokykloms ir daug daugiau. Ypatingą dėmesį skiriame kliento norams ir poreikiams, siekdami geriausio rezultato ir suteikti kuo geresnę bendradarbiavimo su VVN patirtį.

Bendradarbiavome su keliomis Latvijos valstybės ir savivaldybių institucijomis, pavyzdžiui, AS „Air Baltic Corporation“, kuriai mūsų komanda pristatė 250 metalinių spintų. VAS „Latvijas pasts“ taip pat buvo vienas iš mūsų klientų ir VVN komanda atliko parduotuvių lentynų montavimą pašto skyriuose bei padėklų lentynų pristatymą ir surinkimą sandėlio patalpose. Savo ruožtu 2020 m. lapkritį AS „Pasažieru trauks“ pristatėme ir sumontavome metalines spintų sistemas ir sandėliavimo įrangą.

MOBILIOS LENTYNŲ SISTEMOS

MOBILIOS METALINIŲ LENTYNŲ SISTEMOS ARCHYVUI

Puikus sprendimas dokumentų archyvavimui ir saugojimui, be to, didelės konfigūracijos ir surinkimo galimybės užtikrina šių lentynų įrengimą net ir siauro ploto patalpose, taip pilnai garantuojant optimaliausią išplanavimą, kuris nebūtų įmanomas naudojant standartinį (stacionarų) lentynos.


MOBILIOS LENTYNŲ SISTEMOS 1

ELEKTRINĖS MOBILIOS LENTYNŲ SISTEMOS

Mobiliosios lentynos su „SOFT TOUCH“ sistema – išties inovatyvus sprendimas, leidžiantis be fizinių pastangų perkelti jose saugomus archyvus. Valdymo skydelis ir elektrinis pavaros mechanizmas yra tiksliai sureguliuoti, kad būtų užtikrintas aukščiausias saugumo lygis ir vartotojo patogumas. Tai idealus sprendimas didelėms ir dažnai naudojamoms archyvų sistemoms.


MOBILIOS LENTYNŲ SISTEMOS 2DOKUMENTŲ SPINOS

SPINTOS DOKUMENTAIS

Įmonė “Viss veikaliem un noliktavām” siūlo platų metalinių spintų pasirinkimą – biurams ir biuro patalpoms, sandėliams, dirbtuvėms, archyvams ir kt., kurios gali būti naudojamos įvairiems tikslams – dokumentų ir archyvinės medžiagos saugojimui, įrašų- laikymas ir kt.

DOKUMENTŲ SPINOS 1


SPINTELĖS SU stumdomosiomis durimis

Korpusas, lentynos ir durys gaminami iš 0,6-0,8 mm storio plieno lakštų. Lentynos reguliavimo pakopa 25 mm, durys komplektuojamos su spyna ir 2 raktų komplektu.


DOKUMENTŲ SPINOS 2

METALINĖ DALŲ SPINTA

Spintelės rėmas pagamintas iš 0,7 mm storio plieno lakštų, stalčių priekis 1,0 mm storio, likusieji stalčiai iš 0,6 mm storio plieno lakštų. Stalčiai turi rutulinius kreipiklius, kiekvieno stalčiaus apkrova 50 kg.


DOKUMENTŲ SPINOS 3


METALINĖS SPINTELĖS BRĖŽINIAMS IR ŽEMĖLAPIMS

Spintelės karkasas pagamintas iš 0,8 mm storio plieno lakštų, stalčių priekis 1,0 mm storio, likusieji stalčiai iš 0,6 mm storio plieno lakštų. Stalčiuose yra rutuliniai kreiptuvai.


DOKUMENTŲ SPINOS 4

METALINĖS DOKUMENTŲ SPINOS

Spintelės rėmas pagamintas iš 0,7 mm storio plieno lakštų, stalčių priekis 1,0 mm storio, likusieji stalčiai iš 0,6 mm storio plieno lakštų. Stalčiai turi rutulinius kreipiklius, kiekvieno stalčiaus apkrova 50 kg.DOKUMENTŲ SPINOS 5 

SPINOS

 

SPINOS

Įmonė „Viss veikaliem un noliktavām“ siūlo platų drabužių spintų ir įrangos pasirinkimą, tarp jų ir metalines spintas su priedais ir be jų.


Spintos 1

SANDĖLIAVIMO SPINOS

Pridedami varžtai tvirtinimui. Durys turi guminius stabdžius tyliam uždarymui. Durų varčios kryptis gali būti į dešinę arba į kairę, pagal kliento pageidavimą.


Spintos 2


SPINOS SISTEMOS

Durys turi guminius stabdžius tyliam uždarymui, su cilindrine spyna. Durų varčios kryptis gali būti į dešinę arba į kairę, pagal kliento pageidavimą. Kiekvienoje spintelėje yra 1 ventiliacijos anga.


Spintos 3

 


30.06.2021