Danijoje įgyvendintas tarptautinio bendradarbiavimo projektas

Vienas iš naujausių mūsų įgyvendintų projektų – tarptautinis projektas Danijoje, bendradarbiaujant su Damgaard-Jensen A/S BrandFactory. Mūsų užduotis įgyvendinant projektą buvo pasiūlyti efektyviausius sprendimus pagal užsakovo reikalavimus, pristatyti pasirinktas prekes ir jas sumontuoti. Projektas buvo vykdomas Danijoje, prekybos centre Bytorv Horsens, kuriame atidaryta žaislų parduotuvė KiDS Coolshop, kurioje jos lankytojai turi galimybę išbandyti žaislus prieš juos įsigydami.

Pirminiai kliento pageidavimai šiek tiek skyrėsi nuo pristatytų, tačiau bendradarbiaujant ir bendraujant su klientu buvo rasti veiksmingi sprendimai, kad žaislų parduotuvės išplanavimas būtų ergonomiškas, estetiškas ir erdvus. Pirminis užsakovo pageidavimas buvo sukurti lentynų sekcijas su medinėmis sienų plokštėmis. Tačiau išanalizavę medžiagų kainas, atsižvelgdami į spartų žaliavų kainų augimą, pasiūlėme standartinį sprendimą – lentynų sekcijas su metalinėmis sienų plokštėmis. Atlikome detalius lentynų išmatavimus, kurie buvo reikalingi klientui, nes ant lentynų buvo klijuojamos kliento sukurtos magnetinės vizualizacijos, kad jos būtų tinkamos vaikiškų žaislų parduotuvei.

Projekto metu buvo išklausyti kliento pageidavimai ir poreikiai, siekiant parengti pasiūlymą ir eskizus 2D ir 3D formatu, kad klientas galėtų kuo tiksliau susikurti norimą lentynų išdėstymą parduotuvėje. VVN pateikė ir sumontavo profesionalią parduotuvių lentynų sistemą. Buvo ir 1,4 metro, ir 3 metrų aukščio sekcijos, kuriose įrengtas įvairus tinklinių lentynų skaičius, kad prekes galėtų patogiai padėti ir apžiūrėti parduotuvės lankytojai. 3 metrų aukščio sekcijos buvo sumontuotos ant parduotuvės grindų, kad būtų užtikrintas maksimalus stabilumas ir saugumas. Montuojant lentynas VVN komanda aktyviai bendradarbiavo su vietiniais Danijos statybininkais ir staliais, kurie rūpinosi likusiu parduotuvės vizualiniu dizainu, kad tai atlikus parduotuvė atrodytų puikiai.

Tai tik vienas iš VVN vykdomų projektų. Klientai renkasi mus, nes įsiklausome į jų norus, siūlome geriausius sprendimus ir atliekame savo darbus atsakingai ir kokybiškai. Kaip po parduotuvės atidarymo patvirtino Danielis Højgaardas Hindhede, „Damgaard-Jensen A/S BrandFactory“ strateginis vadovas, šis projektas yra didžiulė sėkmė visoms dalyvaujančioms šalims.

Parduotuvių lentynos Danijoje 1
Nuotrauka: Morten Pape

Parduotuvių lentynos Danijoje 2
Nuotrauka: Morten Pape
Parduotuvės planas ir lentynų skyriai


11.11.2021