Logistikos profesionalai AS “Eugesta Eesti” pasirenka VVN

VVN pristatė ir atliko 11 550 padėklų vietų sandėlio lentynų surinkimą į AS "Eugesta Eesti" sandėlį, kurio plotas 10 400 kvadratinių metrų. AS „Eugesta Eesti“ yra viena iš pirmaujančių logistikos ir distribucijos įmonių Baltijos šalyse. Estijoje sėkmingai veikia nuo 2008 m. ir toliau vystosi. Tinkami logistikos procesai yra vienas iš svarbiausių sėkmingo ir konkurencingo verslo aspektų. Profesionaliai sutvarkytas sandėlis suteikia įmonei ekonominį sunaudoto laiko ir medžiagų efektyvumą. Kaip savo srities profesionalai, labai vertiname logistikos profesionalų AS “Eugesta Eesti” pasirinkimą bendradarbiauti su mūsų įmone. Profesionalios mūsų darbuotojų žinios, lanksčios techninės įrangos pritaikymo galimybės individualiems klientų poreikiams bei aukšta VVN siūlomos produkcijos kokybė įrengiant sandėlį davė lauktą rezultatą.

Projekto įgyvendinimas apima kliento norų ir poreikių supratimą, profesionalios ir kokybiškos – sertifikuotos įrangos parinkimą, efektyvų sandėlio prekių srauto planavimą, atsižvelgiant į aukščiausius saugos reikalavimus.

Savo klientams norime suteikti kuo geresnę patirtį, todėl padėklų lentynų sistemas pritaikome pagal kiekvieno kliento norus ir poreikius. Schemoje parodytas padėklų lentynų išdėstymas AS “Eugesta Eesti” sandėlyje, kur kurdami projektą ypatingą dėmesį skyrėme padėklų lentynų išdėstymui, kad ji būtų kompaktiška ir ergonomiška, o padėklų lentynos būtų sumontuotos. saugiu būdu. Tai reiškia, kad buvo sumontuota saugos įranga, įskaitant plokštes, skirtas apsaugoti nuo krintančių prekių, padėklų sulaikymą, vertikalius pastolių sutvirtinimus, apsaugas nuo smūgių ir padėklų galinę atramą.

Vykdydami šį projektą atlikome įvairias užduotis, konsultavome klientą renkantis tinkamiausius gaminius, sukūrėme projektinius eskizus ir jį įgyvendinome, tiekdami ir sumontuodami padėklų lentynas su 11 550 padėklų vietų.

Padėklų lentynos yra tinkamas sprendimas bet kokio tipo sandėlyje, jos tinkamos sandėliuoti prekėms, turinčioms didelį prekių kiekį, palyginti su kiekviena preke, ir sunkiems kroviniams laikyti.

Sandėlio planas

15.04.2021