VVN – patikrintas klientų ir verslo partnerių pasirinkimas

Didžiuojamės savo įmonės verslo procesais ir vertybėmis, tai liudija aukščiausias įmonės kreditingumo reitingas – AAA – suteiktas Bisnode Latvia. Su tokiu pat entuziazmu tęsime savo darbą, siekdami ir toliau būti puikia parama bei patikimu partneriu savo klientams ir partneriams. Dėkojame kiekvienam iš jūsų už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą praeityje.

Bisnode Latvia (SIA "Datu serviss") yra Bisnode grupės įmonė, pirmaujanti duomenų ir analizės įmonė Šiaurės ir Vidurio Europoje. Bisnode Latvia analizuoja duomenis apie Latvijos įmones iš oficialių Latvijos Respublikos duomenų bazių, partnerių ir kitų atvirų šaltinių. Bisnode yra atstovaujama 19 šalių ir yra viena iš pirmaujančių verslo informacijos tiekėjų Europoje.

Šiuo metu Bisnode Latvia AAA reitingą yra suteikusi 3% Latvijos įmonių. Skaičiuojant balą atsižvelgiama į įmonės veiklą, jos kilmę, finansinius rodiklius, mokėjimo discipliną (duomenys gauti iš SRS duomenų bazių ir 5 Latvijos skolų išieškojimo įmonių: Conventus, PausKonsults, Intrum, Julianus Inkaso, Coface Credit Management).

AAA sertifikatas


24.05.2020