HX padėklų lentynų sistema

Pasirinkę HX padėklų lentynų sistemą, gausite inovatyvių sprendimų, kurie padarys kasdienį darbą efektyvesnį. HX padėklų lentynos pasižymi aukštu apkrovos stabilumo lygiu ir plačiausiu konstrukcijų derinių asortimentu, skirtu įvairių tipų ir dydžių prekėms sudėti.

HX padėklų lentynų sistema

HX padėklų lentynų sistemos pranašumas yra galimybė išdėstyti keletą lentynų alėjų, sudarytų iš vieno ar kelių segmentų su sijų lygiais – lentynos skirtinguose lygiuose. Tai suteikia galimybę vienoje lentynų alėjoje išdėstyti skirtingo dydžio ir svorio prekes, maksimaliai efektyviai suplanuoti sandėlio išplanavimą pagal individualius įmonės logistikos parametrus.

Didelis HX sandėlio lentynų privalumas – visų elementų surinkimas naudojant varžtines ir kablio jungtis, kurios gali būti panaudotos pakartotinai. Dėl to, esant poreikiui, esamos lentynos gali būti modifikuojamos, taip sutaupant įmonės lėšas naujoms lentynoms įsigyti.

Pagal Jūsų poreikius, pagal technines specifikacijas, yra lentynų rėmai, sijų tipai, lentynų pagrindai, galinės plokštės ir kiti reikalingi priedai, dėl kurių lentynos yra daugiafunkcinės, skirtos prekėms dėti į abi puses – vertikaliai ir horizontaliai.

Pasirinkę HX padėklų lentynas, gaunate Europos Sąjungoje keliamus reikalavimus atitinkančias lentynų konstrukcijas. TUV Rheinland – nepriklausomas Vokietijos tyrimų institutas patvirtino HX sprendimų kokybę, kurią įrodo išduotas GS sertifikatas.

HX padėklų lentynų sistema 2

HX padėklų lentynos – modernus sprendimas, leidžiantis efektyvinti sandėlių veiklą, o verslo veiklą – konkurencingesnę. Mūsų specialistai padės suplanuoti Jums tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų individualius poreikius. Mūsų darbuotojai atliks reikiamus skaičiavimus ir parengs konstrukcijų projektą.

Pateikiama išsami informacija apie HX padėklų lentynas ČIA

Norėdami gauti papildomos informacijos, skambinkite arba rašykite: +370 70066080; el. paštas: [email protected]


26.11.2019