VVN ne kartą yra gavęs aukščiausią AAA kreditingumo reitingą turintį atitikties sertifikatą.

Prieš metus gavome Bisnode Latvija patvirtinimą, kad SIA Viss veikaliem un noliktavām atitinka aukščiausią kreditingumo lygį, gavo AAA reitingo sertifikatą. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiais metais gavome AAA sertifikato pratęsimą, o tai reiškia, kad VVN yra viena iš nedaugelio įmonių Latvijoje, pasiekusių aukščiausią kreditingumą.

Didžiuojamės šiuo pasiekimu, nes tik 3% Latvijos įmonių atitinka aukščiausią AAA kreditingumo reitingą ir mes esame vieni iš jų. Paprastas AAA kredito reitingų skalės modelis sulaukė pripažinimo ir populiarumo Skandinavijoje, Estijoje ir kitose šalyse, kuriose veikia Bisnode grupės įmonės. Nuo 2019 metų AAA kredito reitingas galimas ir Latvijoje. Reitingas apskaičiuojamas remiantis keturiais pagrindiniais informacijos blokais: veikla, kilmė, mokumas ir finansai. Kiekvieno kriterijaus analizę ir svorį nustato Skandinavijos ekspertai, turintys daugiau nei 10 metų patirtį. AAA reitingų skalės populiarumas pagrįstas paprastumu. Vertinimo principas yra patogus ir lengvai suprantamas kiekvienam, kaip ir 10 balų vertinimo sistema mokyklose.

Tai, kad ne kartą gavome šį Sertifikatą, rodo, kad esame patikimas partneris ir paslaugų teikėjas, kuriuo klientai gali pasitikėti. Kai pirmą kartą gavome šį patvirtinimą, pažadėjome, kad ir toliau dirbsime su tokiu pat entuziazmu, kad būtume puiki pagalba ir patikimas partneris savo klientams ir partneriams. Taip pat šiais metais galime teigti, kad siekiame dar geresnės savo versijos, kryptingai dirbame ties paslaugų kokybe, kad klientams būtų suteikta geriausia patirtis. Dėkojame visiems savo partneriams ir klientams už pasitikėjimą, nes vieni nebūtume sulaukę šio aukšto pripažinimo.


AAA certificate


02.06.2021